Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na co bys při přípravě vítězného tažení zapomenout neměla!
1. Vždy s úsměvem. Na rozesmáté lidi se ti méně šťastní přímo lepí.
2. Nedrbat. Pomluvy už zničily nejedno přátelství, tak nechtěj, aby se něco podobného stalo i tobě.
3. Trochu tajemství. Nemusíš na sebe všechno vyslepičit. Oblak tajností a nedostupnosti zvýší tvou přitažlivost!
4. Vždy IN. Víš už, co si vezmeš na sebe první den? Zapomeň na nudnou černou a šedivou. V nich se hvězdou nikdy nestaneš.
5. Správně to načasuj! Ani brzký, ani pozdní příchod z tebe hvězdu neudělá. Chce to najít správnou míru.
6. Víš, jak budeš prezentovat své prázdninové zážitky? Nepřeháněj to s chlubením, ale rozhodně bys měla upoutat pozornost absolventským diplomem z hodin paraglidingu!
7. To chce kapky. Svůj letní objev předkládej holkám v malých dávkách. Čím víc je budeš napínat, tím víc se budou těšit a od tebe vyžadovat pokračování. Jejich zájem o tebe jen tak neutichne.
8. Líčení podle hvězd. I když to učitelé nesnášejí, zkus se nalíčit třeba jako Madonna. Zapomeň na to, že do školy je povolená jenom řasenka. Je to výmysl kantorek, které ti závidí, že nevypadají jako ty!
9. Jsi dost sexy? Ve třídě máte aspoň jednoho kluka. I když za nic nestojí, otestuj si na něm svou přitažlivost. Sleduj, jak mu při tvém vstupu do místnosti poklesne čelist. Podle toho poznáš, jak je z tebe vedle, a plynule můžeš svůj sexepíl nabízet i v jiných (vyšších) ročnících.
10. Kde sedíš? Z našeho výzkumu vyplynulo, že správná rebelka sedává od třetí lavice směrem dozadu. Už sis tam zajistila místo?
Má to i výhodu. Ty budeš sedět a kolem tebe bude dost místa pro davy obdivovatelů...

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KECY

(kiki, 20. 1. 2009 19:14)

tak tohle sou fakt pí*oviny . a autorka vážně hnusná kráva

:-*

(Vasilievna, 2. 11. 2007 14:27)

holčata víte co já vám to usnadním vemte si k srdci moje připomínky a já se s váma loučím už se tu radši nebudu ukazovat když si neuvědomujete pravdu

:-*

(Vasilievna, 2. 11. 2007 14:24)

fakt dík,díky moc

ty hnusná krávo

(Rovnátko, 1. 11. 2007 16:16)

tento email dole byl pro Vasilievnu !!!
tu blbou kurvu !!

ty hnusná krávo

(Rovnátko, 1. 11. 2007 16:15)

Ty hnusná krávo já celej tenhle blog prošmejdila a je fakt super. Kdyby ti napsala že by se stebou chtěla sejít a rozbýt ti hubu tak by si nepřišla proto že si hnusnej ufňukanej srab!!!!!!!!!!!
Náno !!!

!!!!

(Vasilievna, 24. 10. 2007 17:03)

celý tenhle blog je přímo nasáklý povrchnosní klidně dám krk na to že ho má na starosti nějaká hloupá zmalovaná slepice jinak už si to nedokážu představit je to šíleně ubohý tak si to uvědom a něco s tím dělej